15 Şubat 2013 Cuma

günün kombini: bordo&gri;

bugünün kombini bordo.. ama tek başına değil gri ile birlikte.. biraz daha zayıflamış olmanın verdiği cesaret ile tayt giymeye devam ediyorum.. bacım selma'cığımın hediyesi bordu bluzume eş olacak bu tayt karşıma çıkınca hemen alıverdim di.. bugün de giymek kısmet oldu.. kırmızı ve bordro gibi renklerinde gri ile uyumuna zaten bayılırım.. bu kombin'de oje yok ama :) şaşırdınız dimi? eee ne yapalım bu yoğunlukta ancak gri'li bir makyaj yapma zamanı buldum o da işe geç gitmeyi göze alarak.. sırf iyi görüneyim diye yarım saatten fazla geç kaldım işe.. zira bu aralıksız çalıştığım 14.gün.. hafta sonu da tatil etmedim biliyorsunuz.. ama genede geç gidince içim rahat etmiyor ama elde değil işte ne yapalım :))

güzellikler sizinle olsun,

sevgiler..

gri şalımı çıkardım ofiste elimde de bordo eldivenler vardı 
ama fotolarını çekmeyi unuttum fotoları aktarmadan önce..
daha vaktim yok o yüzden bu kadar ile yetindim :)masamı mola sırasında temizledim bir yayın yapayım az bakınayım blog dostlarıma 
diye bir ara verdim di.. o yüzden gri bordo kombinimdeki kalemler v.s. ler 
ortada yoklar.. çekim yaparken tek gözüme takılan atıştırmalıklarımdan 
son kalanlar vişneli mekikler oldu..
vişneler kombine uygun bordo halleri ile siz selam söylüyorlar :)


11 yorum:

Ada Deniz dedi ki...

Hatun güzel olunca ne giyse yakışıyor....

Sibelin Hobi Dünyası ... dedi ki...

Güzele ne yakışmaz :D Seni seviyorum tatlım öpüldün...

nily21 dedi ki...

ben de bordo-gri ikilisine bayılırım..güle güle giy :)

Bilun ŞEN dedi ki...

Çok yakıştırıyorum bu iki rengi. Ben de severek kullanıyorum hep :) Size de çok yakışmış ;)

Nilgün Komar dedi ki...

Çok teşekkür ederim şekerlerim

BAYKUŞ GÖZÜYLE... dedi ki...

Hoş olmuş doğrusu;)sevdim...

Nilgün Komar dedi ki...

teşekkür ederim şekerim..

nurtenbegendi.blogspot.com dedi ki...

Üniverstede bir Almanca hocamız vardı. Gri gri-mavi gözbebekleri, çakma sarı orta boy küt kesilmiş, hafif kıvırcık saçları vardı. Aman aman güzel değildi. Yine de içinin güzelliği dışına yansımış klişesinin insanlarından biri olduğu çok belli, görünce sevivereceğin tatlı bir hatundu. Şimdi 60-70 yaşlarında olmalı. Ben bile 43 oldum:) Neyse, bu hocam gri rengi çok giyerdi. Grinin pembeye, bordoya, sarıya ve bazı yeşil tonlarına ne kadar çok yakıştığını ben ilk defa onda sezinledim. Ne de olsa yeni yeni bir tarz edinme çabalarındaydım o dönemlerde. Akıllı kızmışım ama neme lazım; Amerikayı keşfetmeye çalışmadan, dürbünle bakmayı, Piri Reis'in haritasını kullanmayı akıl edebilmişim: Neyle ne yakışır deneme ve genellikle yanılma yöntemindense, direkt olarak "baka baka olunsaydı, kediler kasap olurdu" tezini çürüterek hocalarımın giyim kuşamından örnek alıp "uyum denilen sihiri" keşfetmişim.
Amaniiiin bir önceki cümlem pek bir uzun olmuş. Neresini düzeltmek lazım bilmedim. Ama sen beni anladın, onu bildim. Bir de şunu bildim ki, sana da çok yakışmış bu renk kombinasyonu. Sevgilerimle.

suhuba dedi ki...

Bencede bu renk uyumu açmış seni :)

Nilgün Komar dedi ki...

Suhubam merciiii

Nilgün Komar dedi ki...

Nurtenim ya ne guzel anlattinnnn