1 Kasım 2011 Salı

günün kombini: haki yeşili;

aslında iki günün kombini desek daha iyi olur.. dün de bu hırkamı giydim bu flarımı taktım ama bugün ilaveler yaptım penti'nin harika mus çoraplarını da kombine ekledim.. yeşil göz kalemi ve rimel ile günü tamamladım..

yeşil oje???? diye sorduğunuzu duyar gibiyim... bu renk var var :) ama sürmedim; vaktim olmadı...ve kendime foto çekmeye çalıştım başaramadım :)
öyle ablak bir bakış ile timsahımla size poz verdik!
hani gören bu kız hayvanlar ile çok içli dışı diye;
kendilerini çok severim, hatta timsahı bile çok sevimli bulurum,
ama balık hariç hiçbir hayvana dokunamam :))
garip değilmi?

9 yorum:

Gülcan dedi ki...

senin güzelliğin yeter ablam.

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

çok tatlısın sen herhalinle öpüyorum

leyya dedi ki...

:))bana da en çok hangi hayvanı seversin deseler ya timsah ya kurbaga derim:))kendimden başkasını hiç duymamıştım valla:)acaba bunda izleyerek büyüdügümüz çizgi filmlerin etkisi olabilir mi:)bizim zamanımızda herşey sevimliydi ,şimdiki mutantlar korkunç anacım:)ayy nereye bağladım mevzuyu bak:)

okuyan dedi ki...

yeşil yeşil çok güzel olmuş...
timsah da rengiyle uyum sağlamış güne:)
sevgilerimle...

dikisdersi dedi ki...

sen güzelsin boşver nasıl çekersen çek ,kendini çekemiyor insan haki yeşilide severim ,şöyle asker montları falan

selamlar arkadaşım

Adsız dedi ki...

ayy bende Nilgün Abla omuzunda bişey varr derken gördüm kü sen koymuşsunn :D çok güzel olmuşsun bence renk sana çoook yakışmışşş :) öperimmm

Ada Deniz dedi ki...

Benim oğluşlarla iyi anlaşırsın sen o zaman. Yazık çocuklar bu hayvanlarla ilgili birşeyler anlatmak istiyorlar kimse dinlemeye yanaşmıyor. Sen gel bir ara bize en iyisi:))

Cebimdeki renkler dedi ki...

Yeşil sevdiğim renklerden, hatta bir ara o kadar çok severdim ki tüm gardırobum yeşildi :)) Sana da çok yakışmış yeşil ama rica edicem kendine haksızlık etme, öyle ablak filan deme yani, çok muzır bakmışsın bence :)

Nilgün Komar dedi ki...

beğenilerinize çok mutlu oldum ben! bu yeşil her zaman asaletini koruyan bir renktir fikrimce.. nerde olursa olsun bir ağırlık verir.. tişörtte çorapta bile fark atar diğer yeşillere.. ve ben kullandığımda bu yeşili göz rengim değişiyor ya çok hoşuma gidiyor.. megolomanlık gibi olmasın ama ela gözlülere tavsiyemdir.. muckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk