18 Nisan 2013 Perşembe

muhteşem lezzet tarçın'ın yeni adı: tarchy;


daha önce bahsettim mi bilmiyorum ama tekrarından da zarar gelmez diyorum :) reklamını ilk gördüğümde kokusunu ilk duyduğumda beynimden vurulmuş bir AVM nin içinde dönüp duruyordum.. acele görülmesi gereken bir işimiz olduğundan tadım için bir kat bile yaklaşamadım bu güzelliğe.. sonrasında fırsatını bulduğumda ise kaçırmadım: yedim yedim yedim... :) tarçını seven dostlar bayılacaksınız biliyorum.. şubelerini öğrenmek için buraya tık tık...9 yorum:

sevtap(karabidikim) dedi ki...

Merak ettim şimdi...denk gelirsem deneyeyim o zaman bende :)

Nilgün Komar dedi ki...

evet mutlaka dene alternatif soslar var istediğin gibi hazırlatıyorsun hemde sıcak sıcak

Junkhead dedi ki...

Aaa bundan bizim Ege Park avmde de var. Önünden geçerken mis gibi tarçın kokuları gelir hep ama böyle kalorilerden uzak durduğum için hiç denemedim :D Çok severim tarçını,merak ettim :(

Nilgün Komar dedi ki...

junkhead; canım bir kez dene sonra uzaklaş :) bende öyle yaptım tabi sadece o günlük o tarafa gidince gene yakınlaşacağım ama bir türlü yolum düşmüyor :)

Sercan Senay dedi ki...

kardeşim bahsetmişti buradan, hatta şube mi açsak ankaraya diye de düşünmüştük...ve keşke bu yazını geçen haftasonu okusaydım, ankarada sadece kentparkda varmış ve ben geçen haftasonu ordaydım :((

nily21 dedi ki...

Tarçına bayılırım. Kentparka gittiğimde kaçırmam:)

suhuba dedi ki...

Diyetteyiz. Şurada 7,5 kilo vermişim :) Yok yok yememeye alıştım. Size afiyet olsun. Ben yemeyişimi löp löp yediğim zamanlara sayıyorum.

Bak Bu Harika dedi ki...

Ağzım sulandı:)

Nilgün Komar dedi ki...

sercan geç kaldığım için üzgünüm :)

adaşım gelince beraber yiyek :)

suhubam; ya sorma az veriyorum bende az yiyorum hemen :)

bakbuharika; hemen koş :)